Strona główna


US Army in Irak 2004 - czyli szwagier na wojnie.


Wojna to naprawdę mało romantyczna przygoda. Cierpienie zadawane przez jednych ludzi innym na czyjś bezsensowny rozkaz. Nigdy się to chyba nie skończy, jest to wpisane w naszą naturę jak przypuszczam.
Poniżej parę zdjęć amerykańskiego sprzętu. Ładny i estetyczny sprzęt do zabijania. Autorami zdjęć są: szwagier i jego koledzy z Iraku zarówno polacy jak i amerykanie i o ile mi wiadomo nie mają nic przeciwko ich umieszczeniu w Sieci:-).UH-60 Black Hawk nad Irackim miasteczkiem. UH-60 Black Hawki na lotnisku.
A-10 Thunderbird. Sikorsky CH-53 startuje z lotniskowca.
B-2. F-18 Hornet.

Umieszczone na tej stronie zdjęcia są moją własnością lub prawie moją:-). Zezwalam na wykorzystanie zdjęć nie przedstawiających wizerunków osób w dowolnych publikacjach pod warunkiem pozostawienia na nich informacji o moim autorstwie i podania odnośnika do mojej strony jako autora tych zdjęć (lub prawie autora :-)). Zdjęcia z wizerunkami osób można wykorzysteć tylko za zgodą znajdujących się na nich osób lub za zgodą osób sprawujących prawną opiekę nad znajdującymi się na zdjęciach osobami.
Jeżeli zdjęcia są mojego autorstwa to są zrobione aparacikiem Vivitar ViviCam 3640. Wszystkie zdjęcia są podrasowane programem Gimp.

  Data ostatniej modyfikacji: 2005-02-08    

Licznik odwiedzin
Made by Jasiu © 2003-2016